Kolera'dan Sagopa Kajmer hakkında şoke eden iddia: Kemiklerimi kırdı...

Sagopa Kajmer mahlaslı Yunus Özyavuz'un, kendisi gibi rapçi olan eski eşi Esen Güler (Kolera) sosyal medyada şoke eden bir itirafta bulundu. Güler, Özyavuz'un kendisine şiddet uyguladığı ve kemiklerini kırdığını söyledi.

ABONE OL
GİRİŞ 03.04.2019 11:40 GÜNCELLEME 04.04.2019 08:20 Magazin
Kolera'dan Sagopa Kajmer hakkında şoke eden iddia: Kemiklerimi kırdı...
Kolera'dan Sagopa Kajmer hakkında şoke eden iddia: Kemiklerimi kırdı...

Geçtiğimiz sene boşanma haberi ile magazin gündemine düşen ve hayranlarını üzen Sagopa Kajmer, hakkında eski eşi Kolera sosyal medyadan şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

sagopa kajmer

Boşanmanın nedeni açıklanmamış taraflar saygın bir şekilde ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Ancak Kolera lakaplı Esen Güler, Sagopa Kajmer'in hayranlarından gelen hakaret dolu sözler karşısında dayanamayıp boşanma nedenin şiddet olduğunu iddia etti.

sagopa kajmer

Güler, "Amacım ne pirim kasmak ne de dikkat çekmek bu benim savaşım siz anlamazsınız. Darbeye dayalı olarak omurlarım, disklerim pert olmuş. Ezik büzük olmuşum. Çıkan fıtıkları saymıyorum bile" sözleri ile kendisine ağır şiddet uyguladığı ve kemiklerini kırdığını söyledi.

Sagopa Kajmer, boşanma haberlerinden kısa bir zaman sonra da dini görüşünün değiştiğini söyleyerek hayranlarının tepkisini çekmişti. Psikolojik sorunlar yaşadığı iddia edilen Sagopa Kajmer, cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. 

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • Ben memur değilim 1 yıl önce Şikayet Et
  lafa gelse dinden imandan bahseder icraata gelince kadını tokatla .. ne güzel memleket kadın 2. sınıf kadın dövmek sıradan bu ülkede zaten
  Cevapla
 • Kaan 1 yıl önce Şikayet Et
  İnsanlar islamı hakkıyla yaşasalardı, Peygamber efendimizin veda hutbesinde "kadınlar size allah'ın emanetidir, emanete hıyanet etmeyiniz" sözüne uyarlardı.
  Cevapla
 • halil1977 1 yıl önce Şikayet Et
  nereden biliyorsun dövdüğünü döverken yanındamıydın
  Cevapla
 • KanuniTR 1 yıl önce Şikayet Et
  Sagopa haklı mı haksız mı bilemem ama Kolera'ya güvenmediğim kesin. Takip ettiklerim olanlar vs kolera'nın ayrılığın maddi boyutlarına dayanamayıp karşıyı haksız duruma düşürüp onunda zarar görmesini sağlamak olarak yorumluyorum. Sagopa ezeli rakiplerine bile çok nadir cevap vermiş bur adam. koleranın bu iddialarına prim verip magazin olmaz diye düşünüyorum.
  Cevapla
 • falcon 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu boş adamlarla yıllarca vakit kaybettiniz
  Cevapla
 • yediemirler 1 yıl önce Şikayet Et
  Alayı manyak biri değilki....
  Cevapla
 • S.Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Tencere kapak
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR