Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı!

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer ile olan evliliği döneminde tanınan ve sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınla, eski eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Kolera, gündemin üst sıralarına yerleşti. Peki kendisi gibi rapçi olan eski eşi Sagopa Kajmer tarafından dövüldüğünü iddia eden Kolera kimdir? Gerçek adı nedir? İşte Kolera'nın hayatı!

ABONE OL
GİRİŞ 03.04.2019 12:11 GÜNCELLEME 03.04.2019 12:11 Magazin
Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı!
Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı!

Boşandığı eşi Sagopa Kajmer tarafından dövüldüğü iddialarıyla gündeme yükselen ünlü rapçi Kolera, hayranlarını şaşırttı. Eski eşi Sagopa Kajmer lakaplı Yunus Özyavuz tarafından dövüldüğü iddialarıyla gündeme yerleşen ünlü rapçi Kolera, "Amacım ne pirim kasmak ne de dikkat çekmek bu benim savaşım siz anlamazsınız. Darbeye dayalı olarak omurlarım, disklerim pert olmuş. Ezik büzük olmuşum. Çıkan fıtıkları saymıyorum bile" açıklamasında bulunarak, evliliğinde büyük şiddetler gördüğünü söyledi. Peki tüm bu haberlerle gündeme gelen Kolera  kimdir?

Sagopa Kajmer ve Kolera

Esen Güler, 23 Eylül 1983’te İstanbul’da doğdu. Hip hop kültürüne breakdance ile adım attı. Sagopa Kajmer ile tanıştıktan sonra rap müzikle ilgilenmeye başladı. Sagopa Kajmer iel olan işbirliği döneminde birçok düet gerçekleştirdi. 2006 yılında Kajmer ile dünya evine girdi.

24 Eylül 2005 tarihinde prodüktörlüğünü Sagopa Kajmer’in yapmış olduğu ilk solo albümü Karantina Embryo’yu yayımladfı. Aynı sene içerisinde plak şirketi Melankolia Müzik’i kurdu. 2018 yılında eşi Sagopa Kajmer'den boşandı.