Tülin Şahin'den kampanyaya destek 'Fener Ol'

Ünlü manken Tülin Şahin, Fenerbahçe Kulübü tarafından başlatılan ‘Fener Ol’ kampanyasına destek verdi. İşte, haberin ayrıntıları...

ABONE OL
GİRİŞ 10.05.2019 10:24 GÜNCELLEME 10.05.2019 10:28 Magazin
Tülin Şahin'den kampanyaya destek 'Fener Ol'
Tülin Şahin'den kampanyaya destek 'Fener Ol'

Geçtiğimiz günlerde Portekizli Pedro de Noronha ile evliliğini duyuran ünlü manken Tülin Şahin, şu aralar Fenerbahçe Kulübü tarafından başlatılan ‘Fener Ol’ kampanyasına destek verdi.

Tülin Şahin haberleri

Tülin Şahin,"Fener Ol çok duygusal bir kampanya. Koca camiya kenetlendi, herkes elinden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyor. Küçük çocuklar kulübe mektuplar yazıp harçlıklarını gönderdiklerini söylemişler. Aslında Türkiye’nin, memleketimizin bir aynası gibi bu kampanya. İyi günde de kötü günde de bir olmayı çok iyi biliyoruz. Şu ana kadar hep böyle oldu, kimse bizi yıkamıyor. Zaten sevmek sadece iyi günlerde olmamalı. Biz bu güzel ülkemizi sevenler koruyanlar olarak, takımımızı sevenler olarak güneş açtığında da buradayız, yağmur yağdığında da. Fenerbahçe bu güzel ülkenin en değerli kuluplerinden biri. Klubümüzü güneşli günlere hep birlikte taşıyacağız. Kampanyanın bir parçası olmaktan çok onur ve gurur duyuyorum" sözleriyle duygularını dile getirdi.

Tülin Şahin