Alişan: Erdoğan'ı seviyoruz diye hemen üzerimize çullanıyorlar

Türkücü Alişan dün akşam ki Buket Aydın'ın 40 soru adlı programına konuk oldu. Hayatına dair birçok konudaki soruya direk yanıt veren Alişan sosyal medyadaki çifte standartın nedeninin siyasi görüşlere bağlı olduğunu vurguladı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.05.2019 11:30 GÜNCELLEME 23.05.2019 11:34 Magazin
Alişan: Erdoğan'ı seviyoruz diye hemen üzerimize çullanıyorlar
Alişan: Erdoğan'ı seviyoruz diye hemen üzerimize çullanıyorlar

Buket Aydın'ın programına katılan Alişan hayatının bilinmeyenlerine dair açıklamalarda bulundu.

alişan ve çağla şıkel ==== fazıl say ve eşi

28. soruda "Neden medyada bazı isimlere çifte standart olduğunu düşünüyorsunuz?" sorusuna ünlü türkücü ek süre alıp "Fazıl Say, piyanist, okumuş ve ileri görüşlü… Ama biz insanların gözünde türkü söylüyoruz, sığ görüşlü ve okumayan biriyiz. Çağla Şikel, ayakkabı bağcığımı bağlayınca, kadını aşağılayan fotoğraf vermiş oldum. Say ve onun klasmanındakiler yapınca, gereksinimini karşılamış oluyor. Benden daha önce bir kadına karşı yaptığım saygısızlık var mı? Yok görmediniz görmem ben kadınlara her zaman saygı ve sevgi duyuyorum. Ama biz türkücüyüz biz yapınca onlar çok bilgili elbet bir nedeni var bize gelince direk okumamış etmemiş türkücü diye aşağılıyorlar. Ben sanki evde durup Buse gel ayakkabımı bağla mı? diyorum böyle bir şey olabilir mi? 

TAYYİP ERDOĞAN'I SEVDİĞİMİZ İÇİN HEMEN ÜZERİMİZE ÇULLANIYORLAR!

Çifte standart durumlarından biri de şunun nedeni politik olaylar. Biz Tayyip Erdoğan'ı seven destekleyenleriz onlar ise karşıt ve karşıt olanların örgütlenmesi daha çabuk oluyor. Biz Tayyip Erdoğan'ı seven bir paylaşım yapınca ardından böyle haberler çıkınca hemen üzerimize çullanıp nasıl yereceklerine bakıyorlar el birliği ile, küçük görüp hor görülüyoruz. Ama aynı olayları Tayyip Erdoğan'a karşıt biri yapınca tolere edip üzeri kapatılıyor. Politik olayların sosyal medya ve hayatımıza yansımalarından kaynaklanıyor" şeklinde sert çıkıştı.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR