Murat Boz gelirine gelir katacak! Reklam filmi kendisine milyonları getirecek...

O Ses Türkiye isimli yarışma programında jüri üyeliğini üstlenen sanatçı Murat Boz, 2020'ye girdiğimiz şu günlerde servet değerindeki reklam anlaşmasını kabul etti. Son dönemlerde kariyerinde önemli başarılar elde eden Murat Boz, bir hazır çorba markasının ilerleyen günlerde gerçekleştireceği reklam filmi için 3 milyon TL'ye el sıkıştı.

ABONE OL
GİRİŞ 11.01.2020 12:21 GÜNCELLEME 11.01.2020 12:21 MEDYA
Murat Boz gelirine gelir katacak! Reklam filmi kendisine milyonları getirecek...
Murat Boz gelirine gelir katacak! Reklam filmi kendisine milyonları getirecek...

Yeni yılı kazançlı geçiren ünlü isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Murat Boz, ilerleyen günlerde gelirini ikiye katlamaya hazırlanıyor. İş yaşantısında her geçen gün başarılı bir ivme kaydeden ve jüri kadrosunda bulunduğu O Ses Türkiye adlı yarışma programında izleyicilere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatan Murat Boz, servet değerindeki reklam anlaşmasını kabul ederek kameralar önüne geçmek için gün saymaya başladı.

 

Bir hazır çorba markasının gerçekleştireceği reklam filminde oynayacak olan sanatçı Murat Boz, 3 milyon TL'ye ''Evet'' dediğinin bilgisine ulaşıldı. Yüksek kazancına bir yenisini daha ekleyecek olan isim, 2017 yılında bir gazlı içecek markasının reklam filmi için 1 milyon 250 bin TL'ye el sıkışırken, 2018 yılında bir tekstil firmasının düzenlediği reklam filmine de 2 milyon TL'ye imza atmıştı.

ETİKETLER

YORUMLAR 32 TÜMÜ
 • Halime 5 ay önce Şikayet Et
  Eğer 2 milyon tl lik çorbaları dağıtsalardı esas reklam o olurdu .Murat boz gibi şımarık bir sanatçının reklam ettiği çorbayı almam.
  Cevapla
 • osman 5 ay önce Şikayet Et
  Bunların şaşaalı ve bir o kadar boş hayatlarını gözler önüne sermeyin. Sonra gençler bunları idol haline getirip gençlik hayallerinin peşinde çoğu bir baltaya sap olamadan hayatlarını harcıyorlar.
  Cevapla
 • Gökhan 5 ay önce Şikayet Et
  Buna verecekleri 3 milyon da bizim cebimizden çıkacak. Paket başı 50 kuruş zam.
  Cevapla
 • Asabi 5 ay önce Şikayet Et
  Bu soytarıları alkışlayanlar ne kadar da ahmaklar.
  Cevapla
 • aser 6 ay önce Şikayet Et
  bu reklam firmaları 3 milyona bunlara reklam parası vercegini hayır kurumlarına direk çorbaları verseler daha büyük reklam olur bedava çorba dagıtsalar keşke
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR