MasterChef Türkiye'de bardağı taşıran son damla! Kural ihlalinde bulununca jüriler acımadı...

Şeflerin tarifine en makul biçimde lezzet sunanların bir adım daha yükseleceği MasterChef Türkiye yarışma programı diskalifiye iddiasıyla çalkalanmaya başladı. Yarışmacıların maharetlerini konuşturarak yemeklerin en iyisini gösterebilmek adına kıyasıya mücadele ettiği MasterChef Türkiye'de, Mehmet Şef'in Mohammad Ayad isimli yarışmacı için ''Buradan gidebilirsin...'' diyerek programdan kovması damga vurdu.

ABONE OL
GİRİŞ 03.08.2020 23:30 GÜNCELLEME 03.08.2020 23:30 MEDYA
MasterChef Türkiye'de bardağı taşıran son damla! Kural ihlalinde bulununca jüriler acımadı...
MasterChef Türkiye'de bardağı taşıran son damla! Kural ihlalinde bulununca jüriler acımadı...

Yemek konusunda başarılı sonuçlar gösterip hızlı bir ilerleme kaydedeceğine inanan yarışmacı adaylarının kıran kırana mücadele ettiği MasterChef Türkiye yarışma programında sular durulmuyor.

Şefler tarafından kendilerine tanınan çok kısa bir zaman içerisinde yapabileceklerinin en güzelini ortaya koyarak hünerlerini sergileyen yarışmacılar düellolarda birbiriyle kapışırken MasterChef Türkiye'de diskalifiye kararı konuşulmaya başlandı.

Diriliş Ertuğrul’da rol alan Engin Altan Düzyatan’dan özel çağrı! ‘’Kanser tedavisi gören…’’

 

Son 16 yarışmacı kadrosuna hangi isimlerin adını yazdıracağı jüri üyelerince belirlenmesi için üçlü düellolar yapılırken, 24 Temmuz Cuma tarihinde yani bu akşam TV8 ekranlarında yayına girecek olan yeni bölümünde Mehmet Şef'in, Mohammad Ayad adlı bir yarışmacı için sarf ettiği sözler dikkatleri üzerine çekti.

Bu sezonda da jüri kadrosunun değişmez isimlerinden Mehmet Yalçınkaya'nın düelloda rekabet eden Mohammad Ayad yarışmacısı için "4 sefer görüntülere baktık buradan gidebilirsin" şeklinde ifadelere yer vermesinin ardından kural ihlali yaptığı için direkt olarak MasterChef Türkiye'den elenmiş oldu.

Ali Sunal ses getiren tartışma olayına son noktayı koydu! 'Berkay'la bir kavga olayı varmış...'

Öte yandan yeni bölüm tanıtım fragmanında Mehmet Şef'in sarf ettiği sözler karşısında her ne kadar yarışmacı Celal Sarıgül'ün yüzü gösterilmiş olması MasterChef Türkiye'den onun eleneceği ihtimalini gözler önüne serse de aslında işin gerçeği ortaya çıktı ve Mohammad Ayad, tadım kaşığı ile toplamda iki kez tadım gerçekleştirdiği için hazırlamış olduğu yemeğin tadına dahi bakılmadı.

Survivor yarışmacısı Mert Öcal'dan korkutan açıklama: ''Dikiş atıldı, biraz da morluk var...''

ETİKETLER

YORUMLAR 14 TÜMÜ
 • Nuray 2 ay önce Şikayet Et
  Altı üstü yaptıkları yemek...sanki beyin smeliyati yapıyorlar...sonuçta bu lezzetin ortak bir kriteri mi var ...
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Eskiden bir tasa yirmi kaşık sallıyorduk
  Cevapla
 • Fatih yaman 3 ay önce Şikayet Et
  İnsanları azarlamak ekranda kimsenin haddi değil zaten oraya katılan da pek makbul insanlar değil çünki orda adamına göre muamele ediliyor biraz garibansan sesin çıkmyıyorsa bagırıyorlar
  Cevapla
 • Kayahan 3 ay önce Şikayet Et
  Yorumlara bakınca zannedersin zorla seyrettiriyorlar. Evet bazı unsurlar kötü gelebilir ancak bence usta-çırak ilişkisi içinde çok zorlama değil. Sonuçta onlar usta ve çırak arıyorlar birde orada bütün şefler ayrı birer karekter hepsinden aynı tavrı ve tutumu beklemek yanlış olur.
  Cevapla
 • Gerek yok 3 ay önce Şikayet Et
  Zorla tutuyorlar insanları orada kendi istekleriyle gidiyorlar bunda birşey yok yani ön yargılı konuşuyorlar
  Cevapla
 • İnce 3 ay önce Şikayet Et
  Mehmet şef tam bir kültür erozyonuna uğramış izleyiciye saygısı olmayan ,kişiliği kavgaya dayalı bir insan. izleyici bundan muzdarip onun yeri ora değil bu kadar yazıyorum
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR