Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...

2.sezon çekimlerini yapmak üzere sete dönmeyi planlayan Teşkilat dizisinde izleyenlerin moralini bozacak bir gelişme duyuruldu. Teşkilat projesinin setinde düzenli olarak gerçekleştirilen Covid-19 testlerinde pozitif vaka saptanmasının akabinde yeni sezon çekimlerine ara verilmek durumunda kalındı.

ABONE OL
GİRİŞ 02.09.2021 10:37 GÜNCELLEME 02.09.2021 10:37 MEDYA
Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...
Teşkilat yapımından panik havası estirecek haber! Çekimler yapılamayacak, şoke eden karar...

Yeni sezonda da reyting listelerini bir kez daha sallamaya hazırlanan Teşkilat dizisinin sıkı takipçilerinin üzülmesine neden olacak bir haber aktarıldı. Çok geniş bir hayran kitlesine sahip Teşkilat yapımının setinde düzenli şekilde uygulanan Korona Virüsü testlerinde pozitif sonucunun tespit edilmesinin akabinde çekimler durdurulmak mecburiyetinde kalındı.

Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri üzüntüye sokacak ayrılık! İlk bölümden beri oynuyordu....Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri üzüntüye sokacak ayrılık! İlk bölümden beri oynuyordu....

Covid-19'a yakalandığını öğrenen oyuncular ve set ekibi karantinaya girerken, Teşkilat dizisinin 2.sezon çekimlerinin ileri bir tarihe ertelenmesine yönelik karar çıktı. Pozitif test sonucunun negatife dönmesiyle beraber Teşkilat dizisinin çekimlerine hızlı biçimde başlanacağı bilgisi kaydedilirken, Eylül ayı içerisinde yeni bölümleri ile macerasına kaldığı yerden devam edeceği de öğrenildi.

ETİKETLER

YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Bahtiyar 1 ay önce Şikayet Et
  Ben teşkilati seviyorum bu dizi bitmesin
  Cevapla
 • Revah Fatıma 1 ay önce Şikayet Et
  Teşkilat'a nazar mı değiyor ne? Böylesine değişik konulu ve başarılı oyuncu kadrosuyla gönüllerde. taht kurdular.Rabbim hepsini korusun,şifalar versin.İzlerken gurur duyuyorum.
  Cevapla
 • Teşkilat 1 ay önce Şikayet Et
  Sonuna kadar arkandayiz teşkilat Zehser
  Cevapla
 • Revan 1 ay önce Şikayet Et
  Dizi mükəmməl
  Cevapla
 • HALİME 1 ay önce Şikayet Et
  Aman diziyi bitirmeyin sadece onu izliyorum zira
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR