Muharrem İnce’nin ekibi çalışmalara başladı

Yeni parti kuracağı iddiaları gündeme bomba gibi düşen Muharrem İnce'nin ekibi sosyal medyadan ihanet serisi ile başladı. Sosyal medyadan İnce Gençlik hesabı ile yapılan paylaşımda Muharrem İnce'nin bir videosu "Genel Merkez’in saat 22.30’da ışıkları kapatıp partiyi terk edip, Muharrem İnce’yi yalnız bıraktığını hatırla" ifadeleri ile paylaşıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 05.08.2020 07:32 GÜNCELLEME 05.08.2020 22:44 SİYASET
Muharrem İnce’nin ekibi çalışmalara başladı
Muharrem İnce’nin ekibi çalışmalara başladı

Yeni parti kuracağı iddiaları gündeme bomba gibi düşen Muharrem İnce, konuşulmaya devam ediyor. İnce'nin partisiyle ilgili detaylar ise merak konusu. Şimdiye dek iddiaları ne doğrulayan ne de yalanlayan İnce, ilk kez açıklamalarda bulundu. Muhalefetten memnun olmadığı ve yılbaşında yeni yüzlere parti kuracağını belirten İnce'nin ekibi de sosyal medya çalışmalarına başladı.

İNCE'NİN EKİBİ ÇALIŞMALARA BAŞLADI

İnce'nin ekibi Twitter'da İnce Gençlik hesabı ile dikkat çeken paylaşımlar yapmaya başladı.

CHP'nin Muharrem İnce'yi yanlız bıraktığı belirtilen paylaşımda İnce'nin cumhurbaşkanlığı seçimi sabahı Yalova'dan Ankara'ya kara yolundan geldiğini belirten ve CHP Genel Merkezini hedef alan videosu "Genel Merkez’in saat 22.30’da ışıkları kapatıp partiyi terk edip, Muharrem İnce’yi yalnız bıraktığını hatırla" ifadeleriyle paylaşıldı.

YENİŞAFAK

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 25 TÜMÜ
 • Derendeli 44 2 ay önce Şikayet Et
  Cumhur Başkanlığı Seçimi için Aday Belirleme Toplantısında Aday Göstermek için " GEL BAKALIM MUHARREM İNCE " diye Çağıran saygısız, Şiarı Tepeden Bakama olan DİKTA HEVESLİSİ Aymazın Öteleye İteleye Hal lisanı İle " MUHARREM İNCE KUR BİR PARTİ " Dedikten Sonra Sayın ince Ne Yapacak tı? Yolu Açık olsun. Şayet Bu durumu Başka hesaplar için Pazarlık unsuru olarak Kullanmaya Kalkarsa da Yazıklar olsun.
  Cevapla
 • Sami 2 ay önce Şikayet Et
  Adam kazandı deyip milletin karşısına çıkmayan adam şimdi kalkmış chp yi suçluyor. Bari başka konu seçeydiniz.
  Cevapla
 • sinan 2 ay önce Şikayet Et
  Sen niye rahatsız oldun ki CHP'de Kemal' in delegesi falanmısın.
  Cevapla
 • Erdal 2 ay önce Şikayet Et
  Adam kazandı deyince en çok üzülen ismail küçükkaya ve fatih portakal olmuştu. Adeta biz neyin mücadelesini veriyoruz der gibi seçim akşamı muharreme kızıp dükkanı kapatıp gittiler eski dizi yayınına geçtiler seçim akşamı erkenden. Oysa onlar menderes 12 uçak dolusu para ve altın ile kaçarken yakalandı yalan haberi gibi manipülatif haberlerle ysk önünde patalojik vakalarla kaos çıkarması isteniyordu muharremden. O da hadi 50-100 oy fark olsa neyse kardeşim 10 milyon oy farkı var neyine itiraz edeceksin deyince özellikle ismail çok üzülmüştü
  Cevapla
 • Morcivert 2 ay önce Şikayet Et
  dersimli kemal adam satmayı iyi bilir. baykal'ı satmış seni mi satmayacak.
  Cevapla
 • maho 2 ay önce Şikayet Et
  Hacı 3 kuruş paran var belki, 5 kuruşta borca girip , maceraya atılıyon, gel vazgeç, ChP liler sana oy vermez.
  Cevapla
 • oturanboğa 2 ay önce Şikayet Et
  hep sağcılar bölünecek değil ya eccikde siz bölünün
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR