Ailecek izlenebilecek komedi filmleri listesi

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün yayılmasıyla beraberinde vatandaşlar evlerine kapandı. Bu zor süreçlerde film izlemek isteyen sinemaseverlerin yüzünü güldürecek en iyi komedi film listesini özenle hazırladık... İşte, ailecek izlenebilecek komedi filmler...

ABONE OL
GİRİŞ 01.04.2020 16:47 GÜNCELLEME 14.04.2020 21:23 Yaşam
Ailecek izlenebilecek komedi filmleri listesi
Ailecek izlenebilecek komedi filmleri listesi

Komedi filmleri, son zamanlarda yaşanan üzücü olayları sizlere geçici de olsa unutturacak bir yardımcı olabilir. Evde karantina günleri boyunca, dram türü filmler izlemek yerine kafanızı dağıtacak komedi filmlerini tercih edebilirsiniz. Gülmenin insan vücuduna iyi bir terapi olduğunu söyleyen uzmanlar olduğu gibi, psikologlar da depresyona giren psikiyatri hastalarına sıklıkla komedi filmi izlemelerini önermektedir. Yasemin.com ekibi olarak; birbirinden eğlendirici ve komik film listelerini sizler için derledik...

EN İYİ KOMEDİ FİLMLERİ LİSTESİ;

Çılgın Cuma

Birbirleriyle bir türlü anlaşamayan anne ile kızı bir gün ailecek Çin restoranına gider. Garson kadının dağıttığı sihirli şans kurabiyelerinden alan anne kızın hayatı tamamen değişir. Kızın ruhu annesine, annenin ise kızına geçmiştir. Soluk soluğa izleyeceğiniz bir aile filmi.

Komando Dadı

Silah teknolojileri, terör örgütleri konusunda deneyimli bir çocuk bakıcısıyla her zaman karşılaşılmaz. Ailenin yeni bireyi donanımlı komando Shane Wolfe (Vin Diesel), zamanla çocuklarla baş etmenin işinden daha zor olduğunu anlayacaktır. Harika bir komediye hazır olun.

Müzede Bir Gece

Bir Ben Stiller komedi kuşağıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. Başrolde ünlü aktör Ben Stiller, bir müzede çalışmaktadır. Ancak; müzedeki eserler akşamları canlanmaktadır. Bu ilginç konulu, akıcı komedi filmini ailecek seyretmenizi öneririz.

Diş Perisi

Başarılı aktör Dwayne Johnson'un başrolde oynadığı Şans Perisi İş Başında filmi, dünyada hiç sevilmeyen bir diş perisi olmakla cezalandırılmış hokey oyuncusu anlatıyor. Hokey oyuncusunu canlandıran johnson'un minyatür peri hali sizleri kankalara boğacak.

Gelinlerin Savaşı

İki yakın arkadaş, düğün tarihlerini almak için ünlü bir düğün organizatörüne gider ancak şirketin gözünün kaçmasından dolayı ikisi de aynı tarihe rezerveye çekilmiştir. Bu durum onları, hayalini kurdukları Plaza Otel'de evlenmek için savaşa sokar. Oldukça keyifli bu filmi izlerken bir yandan taraf tutacak bir yandan da arkadaşlığın önemini kavrayacaksınız.

Aile Düğünü

Farklı kültürden iki ailenin kaynaşmaya çalıştığı bir düğün, sizce nasıl olabilir? Komik, ilginç olayların birbiri sıra geldiği bu film, gözünüzden yaş getirecek.

Surviving Christmas

Yalnız bir milyoner Drew Latham, aynı zamanda başarılı bir yöneticidir. Yeni yıl yaklaşırken Drew çocukluk evini ziyaret edip birkaç eski anısını yeniden canlandırmak ister. Ancak eski evinin olduğu yerde bambaşka insanlar yaşamaktadır. Drew, iyi bir çek karşılığında yeni yılı onlarla ailesiymiş gibi geçirmek için teklif yapar.

Vay Kaynanam Vay

Bir çift evlenmeye karar verir ancak yıllardır süre gelen gelin kaynana anlaşmazlığı ortaya çıkar. Filmde müstakbel gelin ile kaynananın komik savaşlarına şahit olacaksınız.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR