Ormanın içindeki gizli atı 7 saniyede görebilen oldukça az! Şahin gözlü avlayan zeka testi!

Zeka testi ile kendinizi zorlamaya hazırlanın. Akıllara durgunluk veren tarihi fotoğrafta gizli bir at bulunuyor. Optik illüzyon olarak tasarlanan IQ testindeki gizli atı bulmanız için 7 saniyeniz var. Şahin gözlü avlayan zeka testi ile kendinizi deneyin.

ABONE OL
GİRİŞ 11.05.2023 10:44 GÜNCELLEME 11.05.2023 11:10 YAŞAM
Ormanın içindeki gizli atı 7 saniyede görebilen oldukça az! Şahin gözlü avlayan zeka testi!
Ormanın içindeki gizli atı 7 saniyede görebilen oldukça az! Şahin gözlü avlayan zeka testi!

Zeka testleri beynin çalışma stiline göre tasarlanmaktadır. Beyin vücuttaki en önemli organlardan biridir. Beynin nasıl çalıştığını ortaya çıkarmak için hazırlanan zeka testinde gizli bir at var. Bu atı bulmanız için verilen süre sadece 7 saniye! O zaman eğlenceli ve zorlayıcı zeka testi ile kendinizi kanıtlayın!

ŞAHİN GÖZLÜ AVLAYAN ZEKA TESTİ

Zeka testleri türlerinden biri olan optik illüzyonlar ile beynin algılama sistemine karşı çıkılır. Beyin yanılsamayla karşılaştığında gerçeği görmek için çeşitli algılar oluşturur. Bunun sonucunda görmek istediğiniz şeylere uyarlama yaparak gördüğünüz şeyleri farklı algılamaya çalışır. Bu sebeple zeka testleri beynin ve gözlem becerisinin test edilmesini sağlayan zevkli ve eğlenceli bir yoludur.

GİZLİ ATI BULMANIZ İÇİN 7 SANİYENİZ VAR

Heyecan verici zeka testinde bir orman manzarası bulunuyor. Ormanda yerde uzanmış bir adam görünüyor. Çevresinde de çeşitli ağaçlar var. Aynı zamanda bu görselde saklı olan ve fark edilmesi gereken bir at bulunuyor. Atı bulmanız için süreniz ise sadece 7 saniye!

KENDİNİZİ ZORLAYIN

Başarılı olabileceğinize inanıyor musunuz? Optik yanılsama ile kendinizi zorlamanız gerekecek. Bu testi aileniz ya da arkadaşlarınızla beraber yaparak ufak bir yarış hazırlayabilirsiniz. Zamanın sonuna doğru yaklaşıyoruz. Hâlâ göremediniz mi?

O zaman son saniyelerdeyiz.

3...

2...

1...

Seçtiğiniz gün batımı sizi size anlatacak! Özelliklerinizi ortaya çıkartacak kişilik testiSeçtiğiniz gün batımı sizi size anlatacak! Özelliklerinizi ortaya çıkartacak kişilik testi

IQ TESTİNİ ÇÖZEBİLDİNİZ Mİ?

7 saniyelik süre doldu. Verilen sürede gizli atı görenleri tebrik ederiz. Göremeyenler için cevap görselini yukarıya bırakıyoruz. Daha fazla zeka testi çözerek hızınızı artırabileceğiniz gibi beyin sağlığınızı da olumlu yöne çevirebilirsiniz.
Şimdi itiraf vakti; siz atı görebildiniz mi? Gördüyseniz kaç saniyenizi aldı? Yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

97 kişiden 1'inin 12 saniyede bulduğu zeka testi! 1920'lerin kütüphanesi resminde 8 fark var ama hepsini görebilen neredeyse yok!97 kişiden 1'inin 12 saniyede bulduğu zeka testi! 1920'lerin kütüphanesi resminde 8 fark var ama hepsini görebilen neredeyse yok!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 16 TÜMÜ
 • SarıçizmeliMehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bakmıyorum haliyle de görmüyorum. Bakıp bakıp göremeyenler düşünsün bana ne!
  Cevapla
 • Dido 1 yıl önce Şikayet Et
  Geri zekalı çıktım
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  yok be ya
  Cevapla
 • konuk 1 yıl önce Şikayet Et
  Asıl sizin gibiler üstün zekalı olabilir.Öteki daha saniye olmadan bildim,buldum diyenler hiç inandırıcı değil.
  Cevapla
 • Dost 1 yıl önce Şikayet Et
  1dk sürdü bulmam gerilik var demekki
  Cevapla
 • Ali AydıN 1 yıl önce Şikayet Et
  ilk defa birşey göremedim 7 saniyeyi 7 at anlamışım 7 at aradım 1 tane bulkdum :)) ben geri zekalıyım galiba
  Cevapla
 • fahri 1 yıl önce Şikayet Et
  Estağfirullah, ancak ön yargılısın belki kardeş. Bunu yenmeye çalış.
  Cevapla
 • emine 1 yıl önce Şikayet Et
  bir sn buldum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR