Yine deprem oldu! AFAD'dan son dakika açıklaması geldi

Son depremler: AFAD'dan gelen son dakika haberine göre Akdeniz'de Muğla'nın Datça açıklarında 4,5 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Aktarılan son dakika bilgisine göre Şiddetli depremin Muğla'nın Datça, Bodrum ve Marmaris bölgelerinde de hissedildiği kaydedildi.

ABONE OL
GİRİŞ 28.06.2020 15:29 GÜNCELLEME 28.06.2020 21:12 GÜNCEL
Yine deprem oldu! AFAD'dan son dakika açıklaması geldi
Yine deprem oldu! AFAD'dan son dakika açıklaması geldi

Son dakika haber: AFAD'dan gelen açıklamaya göre Datça açıklarında 4,5 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Türkiye'de son dönemde sık sık meydana gelen depremlerin ardından uzmanlar her an deprem olacakmış gibi davranılması ve tedbir alınması konusunda da uyarılarda bulunuyor. 

 

AFAD'DAN SON DAKİKA DEPREM AÇIKLAMASI

AFAD'ın son dakika geçtiği bilgilerlere Akdeniz'de deprem meydana geldi.

AFAD, az önce bildirdiği son dakika gelişmesinde Akdeniz'de 4.2 şiddetinde bir depremin olduğunu ifade etti. Depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu Datça'da hissedildiği vurgulandı. Depremin şiddeti 4.2 olarak ifade edilirken merkez üssü olarak Akdeniz herhangi bir can veya mal kaybı bulunmuyor.

 

KANDİLLİ: 4,5 ŞİDDETİNDE

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi de depremin merkez üssünün Akdeniz olduğunu ifade ederken depremin şiddetinin 4.5 olduğunu belirtti.

Son dakika : Datça açıklarında deprem meydana geldi

SON DEPREMLER

 

1999 depremi öncesinde görülen doğa olayı yeniden görüldü! Çok sayıda yılan...

Türkiye’nin 5’inci büyük gölü olan İznik Gölü’nde boylar 1 buçuk metreye yakın birçok yılan suyun üstünde görüntüledi. 1999 yılında yaşanan deprem felaketi öncesinde de bölgede çok sayıda yılanın su yüzeyinde görüldüğü iddia edildi.

 

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • C.Türk 2 ay önce Şikayet Et
  Akdenizde ve Ege,de 400 Yıl önce 1600 Yıllarında 10.000 ,lerce insanın Öldüğü Tsunamili Çok büyük Depremler olmuş! ,O Bölgelerde 200 - 400 Yılda bir Tsunamili Çok Büyük Depremler oluyormuş ve 2020 Yılındayız...400 Yıl geçmiş! ... Demekki zamanı geldi! Küçük Şiddetteki Depremler hiç durmuyor!.
  Cevapla
 • Duran 2 ay önce Şikayet Et
  Allah dan hiç bir zaman ümidinizi kesmeyin kardeşlerim allah dan ümidini kesenlerin vay haline. Bana da dua edin inşallah ismim eyüp
  Cevapla
 • C.Türk 2 ay önce Şikayet Et
  İnsanlar iyice azdı!...İyiler Seyirci kaldığı için Kurunun yanında Yaşda yanacak!.
  Cevapla
 • Kamil 2 ay önce Şikayet Et
  Tamam madem su yılanları depremi çok önceden hissediyor, alın size canlı deprem tespit dedektörü.
  Cevapla
 • Abdulkadir 2 ay önce Şikayet Et
  İstanbula bir deprem koşarak geliyor boşaltın parasını seven mulkunu seven kalsın fazla söze gerek yok istanbul beşik gibi sallanıyor tahtalı köprunun ayagımın altında verdiği etkinin aynısını veriyor bana inanın
  Cevapla
 • C.Türk 2 ay önce Şikayet Et
  O Sallantı Eğeden geliyor.. İstanbuldan değil!.. Eğeyi çok Büyük bir Deprem vuracak ama neresi Allah bilir?.
  Cevapla
 • SeRDaR 2 ay önce Şikayet Et
  bundan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacak gibi görünüyor insanlar git gide islâmdan ahlâktan uzaklaşıyor ne huzur kalıyor ne musubet başımızdan eksik oluyor.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR