Ece Erken beklenen sinyali verdi: “Az kaldı…”

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun sahibi olduğu restoranda öldürülmesinden sonra medyadan elini eteğini çeken Ece Erken, bir takipçisinin bu yöndeki sorusunu cevapladı.

ABONE OL
GİRİŞ 21.05.2022 11:59 GÜNCELLEME 21.05.2022 11:59 HAYAT
Ece Erken beklenen sinyali verdi: “Az kaldı…”
Ece Erken beklenen sinyali verdi: “Az kaldı…”

Türkiye'de "Mavi Şeker", "En Beyaz Geceler", "Aç Aç Kazan", "Hayata Gülerken", "Tatlım Benim", "İyi Fikir" ve "Söylemezsem Olmaz" gibi programları sunan Ece Erken, eşinin vefatından ötürü bir süredir medyadaki faaliyetlerine ara vermişti. Son olarak, YouTube kanalında yayın yapan ünlü isim, bir takipçisinin bu yöndeki sorusunu cevaplayıp hikayesinde paylaştı.

TAKİPÇİSİ SORDU, ECE ERKEN CEVAPLADI

Gündüz kuşağı yapımlarındaki sunuculuk performansıyla popülaritesini arttıran Ece Erken, sosyal medya hesabından yeni projesinin ilk ipuçlarını paylaştı. Takipçisinin "Ne zaman döneceksin ekranlara?" sorusuna "Görüşmeler var, az kaldı. Magazin değil" cevabını veren ünlü isim, takipçilerini heyecanlandırdı.

Ece Erken

DESTEK ALIYOR

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun sahibi olduğu restoranda öldürülmesinden sonra zor günlerden geçen ünlü isim, ruhsal sağlığını koruyabilmek için psikolojik destek aldı. Bir takipçisinin bu yöndeki sorusunu da cevaplayan Erken, destek aldığını doğruladı. 

Ramazan Dengiz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Ramazan Dengiz
YORUMLAR 5
 • Yüksel 1 ay önce Şikayet Et
  cok tatli kadin
  Cevapla
 • Dilan 1 ay önce Şikayet Et
  Seni seviyorum
  Cevapla
 • Dilan 1 ay önce Şikayet Et
  Biran önce dön seni cok özledik❤️
  Cevapla
 • Mert 1 ay önce Şikayet Et
  Way wayyy wayyy olan ölene oluyor
  Cevapla
 • kahrol chpkk 1 ay önce Şikayet Et
  parasiz kalinca doner...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR