Diriliş'te Ertuğrul için karar verildi! Diziye böyle veda edecek...

Reytingleri her hafta alt üst eden ve TRT 1 ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan için ayrılık kararı verildi.

ABONE OL
GİRİŞ 15.02.2019 13:44 GÜNCELLEME 15.02.2019 13:44 Magazin
Diriliş'te Ertuğrul için karar verildi! Diziye böyle veda edecek...
Diriliş'te Ertuğrul için karar verildi! Diziye böyle veda edecek...

TRT1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrolü Engin Altan Düzyatan'ın diziye veda edeceği iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit'in geleceği, Engin Altan Düzyatan'ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. 

Engin Altan Düzyatan'a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özcivit'e gönderme yapmıştı. Bu açıklamanın ardından Burak Özcivit ile Engin Altan Düzyatan'ın arası açılmış ikili yanyana hiç görülmemiş ve birbirleri hakkında açıklama yapmaktan kaçmışlardı.

Diriliş Ertuğrul

FORMÜL BULUNDU İDDİASI

Yeni sezonda dizinin adı değişecek. Halime Sultan'ın ölümünde olduğu gibi dizide işlenen tarih de değişecek. Ertuğrul Gazi bu sezon sonunda final de ölecek.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİYE VEDA EDECEK

Böylece Engin Altan Düzyatan diziye veda edecek. Gelecek sezon ise Diriliş ya da Kuruluş Osman adıyla devam edecek. Osman Gazi'yi ise Burak Özçivit canlandıracak.

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • Vatandas 1 yıl önce Şikayet Et
  Kessinlikle burak ozcivit gelmesin bu dizi yerlerde sürünün 2 hafta sonra başlayamadan biter aman dikkat başka çok iyi oyuncular mevcut aman dikkat !
  Cevapla
 • Ars 1 yıl önce Şikayet Et
  Demek ki bu sezon sonunda artık izlediğim son dizi de benim için bitmiş olacak... sorun engin alfanın çıkması değil burak in oynaması... sanki başka adam kalmadı.....
  Cevapla
 • Merve 1 yıl önce Şikayet Et
  Enginsiz bir diriliş reytinge takilmaya mahkumdur
  Cevapla
 • Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yanlış yaparlar Diziyi izleten Engin Altan DÜZYATAN
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR