Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanı geldi: Büyük savaş şimdi başlıyor!

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur, 29 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan 14. bölümü soluk soluğa izlendi. Çukur son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı sabırsızlıkla bekleniyor. Çukur 14. bölümün sonrasında yeni bölümden ilk sahne ve fragman da yayınlandı. İşte, Çukur 14. bölüme dair tüm ayrıntılar, Çukur 15. yeni bölüm ilk sahne ve fragman...

ABONE OL
GİRİŞ 06.02.2018 11:46 GÜNCELLEME 06.02.2018 11:46 MEDYA
Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanı geldi: Büyük savaş şimdi başlıyor!
Çukur 15. yeni bölüm 2. fragmanı geldi: Büyük savaş şimdi başlıyor!

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyici kitlesinin büyük bir ilgi ve beğeniyle izlediği Çukur, bu hafta yayınlanan 14. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Çukur son bölümüyle izleyici kitlesine gerilim, heyecan, aksiyon ve duygu yüklü sahnelerle karşılamasının ardından merak içerisinde yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorgulamaya başladı. Çukur dizisinin Show TV ekranlarına taşınan 14. bölümün yayınlanmasıyla birlikte yeni bölümden ilk sahne de izleyicisiyle buluştu. İşte, ekranlara gelen yeni bölümden ilk sahnenin sonrasında, Çukur 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Çukur son bölümde nefes kesen gelişmeler yaşanacak Yamaç Vartolu'nun abisi olduğu gerçeğini öğrendi ve neye uğradığını şaşırdı. Yamaç, Kasım'ın da itirafı sayesinde öğrendiği bu büyük gizli gerçeğe her ne kadar inanmakta güçlük çekse de artık yap bozun parçaları tek tek oturmaya başlamıştır. Öte yandan, Saadet de Sena'ya, çocukluk aşkı olan Salih'in aslında Vartolu Saadettin olduğu itirafını gerçekleştirmiştir. Saadet ve ve Vartolu'nun ilk kez karşı karşıya gelerek yüzleştiği ve aralarındaki duygu yüklü diyalog izleyicileri uzun bir süre etkisi altında bıraktı. İşte, Çukur 14. bölüme dair tüm ayrıntılar ve Çukur 15. bölüm ilk sahne...

 

 

İŞTE, ÇUKUR 15. BÖLÜM İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV ekranlarının başarılı ve iddialı projelerinden olan Çukur 15. bölüm ilk sahne yayınlandı. Yamaç’ın “İdris babamızın bir oğlu daha var Emmi, benim anamdan değil. Paşa bunu biliyordu, oğlunu babadan sakladı. İdris babamız Paşa’nın ipini çekti, valizi arabada. Paşa Çukur’dan gidiyor” sözleri yayınlanacak yeni bölüme damgasını vuruyor.

Paşa, artık Çukur'dan tamamen gitmek üzeredir. Ancak Yamaç'ın Paşa'yı göndermeden önce soracağı tek bir bir soru vardır. Aksi halde Paşa'yı hiçbir yere bırakmayacaktır. Yamaç Paşa'ya tüm öfkesiyle, Neden yaptın? diye hesap sorar.  Paşa ise, Ailemi korumak için yaptım, bugün olsa yine yaparım! yanıtını verir.

ÇUKUR 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ÇUKUR 15. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur 15. bölümüyle 5 Şubat Pazartesi günü saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

çukur

ÇUKUR 14. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

çukur

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalamaz! Çukur’da büyük yüzleşmelerin yaşanacağı heyecan dolu bir dönem başlıyor. Çukur’da hayat artık kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini öğrenir. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla beklenirken; geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmayacaktır.