Çukur 17. yeni bölüm ön izleme yayınlandı: Emmi nereye gidiyor?

Show TV ekranlarında yayınlanan her bölümü olay yaratarak izleyicisini ekrana kilitleyen dizi Çukur 16. bölümle izleyicisini ağırladı. Çukur 16. son bölümün yayınlanmasıyla birlikte sabırsızlıkla beklenen Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne, ön izleme ve yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte, Çukur 16. son bölüm, Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilen detaylar…

ABONE OL
GİRİŞ 19.02.2018 22:12 GÜNCELLEME 19.02.2018 22:12 MEDYA
Çukur 17. yeni bölüm ön izleme yayınlandı: Emmi nereye gidiyor?
Çukur 17. yeni bölüm ön izleme yayınlandı: Emmi nereye gidiyor?

Show TV ekranlarının çok kısa bir zaman içerisinde yüksek reyting oranları elde etme başarısına ulaşan dizisi Çukur 16. Bölümüyle 12 Şubat Pazartesi akşamı yayınlandı. Çukur dizisinin bu hafta Show TV ekranlarında yayınlanan son bölümünde izleyicinin nabzını hızlandıracak gelişmeler yaşandı. Çukur son bölümün yayınlanmasının ardından dizinin tutkunları yeni bölüm fragmanı sorgulamalarını başlattı. Çukur son bölümünde Vartolu ve Koçovalılar arasındaki amansız mücadele çok konuşuldu. İşte, Çukur 16. son bölümün yayınlanmasının hemen sonrasında izleyicilerin nefeslerini tutarak beklediği Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne, ön izleme ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur son bölümde Vartolu ve Koçovalılar arasındaki gerilim seviyesi zirveye tırmanıyor, her iki taraf da birbirine büyük ve geri dönüşü olmayan savaş ilan ediyor. İdris’in ‘’"Bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta, ister yürüyerek" sözlerine karşı Vartolu’nun ‘’Ben Çukur’da öleceğim son sözüm bu!’’ diyerek rest çekmesi yayınlanan son bölüme damgasını vuruyor. Şimdi geriye sadece iki seçenek kalmıştır: Vartolu ya İdris’in kesin talimatıyla Çukur’dan gidecek ya da Çukur’da ölecek… Yamaç var olan durumu düzeltmeye çalıştıkça Vartolu yerinde durmayıp her şeyi teker teker bozmaktadır. Öte yandan Çukur son bölümde Yamaç, hakkındaki tüm gizli gerçekleri Vartolu’ya bildiğini itiraf etmesi heyecan dolu dakikalar yaşattı. İşte, Çukur 16. son bölümle neler olduğuna ilişkin tüm ayrıntılar ve Çukur 17. yeni bölüm fragmanı ile ilgili en yeni gelişmeler…

 

 

ÇUKUR 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının başarılı ve iddialı projeleri arasında kendini gösteren Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne, ön izleme ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇUKUR 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyicisiyle buluşan dizi Çukur 17. Yeni bölümüyle 19 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

çukur

ÇUKUR SON BÖLÜM SHOW TV’DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vartolu herkese meydan okuyor, ardından Yamaç, “Git buradan öleceksin, git buradan!” sözleriyle Vartolu’yu uyarıyor. Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltirken, gözünü karartan Vartolu’nun “Ben Çukur’da öleceğim, son sözüm bu!” demesi dikkat çekiyor. Medet’in korkuyla yere çöktüğü anlar ise merak uyandırıyor.

Öte yandan Celasun, Vartolu'dan intikam almak için yakın davrandığını Yamaç'a söylüyor. Geçmişin perdesi aralandı; Çukur’da fırtına yaklaşıyor. Herkesin kendiyle ve birbiriyle yüzleşeceği büyük yüzleşme serisi son sürat devam ediyor. Bildiği gerçek ile babasının “Vartolu, Çukur’dan gidecek” emri arasında sıkışıp kalan Yamaç, hayatının en zorlu dönemini yaşayacak. 

Heyecan dozunun yüksek olduğu fragmanda İdris, Yamaç'tan 24 saat içinde Vartolu'yu göndermesini istiyor. "Bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta, ister yürüyerek" sözlerinin üzerine Yamaç, Vartolu'nun karşısına çıkıyor. Vartolu, "Ben buradayım gelsin indirsin" sözleriyle hodri meydan okuyunca ikili arasında büyük düello başlıyor. Vartolu'nun, "Sen hiçbir şey bilmiyorsun, konuşma" diye bağırması üzerine Yamaç daha fazla dayanamayıp, "Biliyorum Salih, biliyorum babamın oğlu" diyerek gerçeği bildiğini itiraf ediyor.

Vartolu ise yıllar sonra yeniden bulduğu aşkı Saadet’le sonsuza dek gitmek ile Çukur’da kalıp geçmişin intikamını alma arasında seçimini yapacak. Bu doğrultuda Saadet, Vartolu Saadettin'i Çukur'dan birlikte kaçmaları ve mutlu bir yuva kurmaları için ikna çalışmalarında bulundu. Ancak Vartolu, biricik aşkı Sadiş'in bu isteğine onun için her ne kadar zor da olsa kayıtsız kaldı. Çukur son bölümde, Yamaç ile Vartolu’nun arasındaki büyük düello ise herkesin hayatını etkileyecek. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR