Çıkardığı filmlerden zarar eden Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor

Siyasi görüşünü sosyal medyada açık açık belirten ve birçok kişinin tepkisini çeken Mahsun Kırmızıgül 13 yıl ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden başlayacağını açıkladı. Son dönemde filmlerinde istediği başarıyı elde edemeyen Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor.

ABONE OL
GİRİŞ 30.09.2019 14:51 GÜNCELLEME 30.09.2019 14:54 MEDYA
Çıkardığı filmlerden zarar eden Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor
Çıkardığı filmlerden zarar eden Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor

Siyasi duruşu nedeniyle filmleri izlenmeyen ve son filmi "Vezir Parmağı" gişede büyük şok yaşayan Mahsun Kırmızıgül 13 yıl ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden başlayacağını açıkladı. Kırmızıgül son olarak 2017 yılında 'Vezir Parmağı' filmini çekmiş ancak film, gişede beklediği ilgiyi görememişti. 14 milyon TL'ye mal olan film, toplamda 4 milyon TL hasılat ederek 10 milyon TL zarar etmişti. 2006 senesinde çıkardığı ‘Dinle’ albümünün ardından sinemaya ağırlık veren Mahsun Kırmızıgül, “Yorumcu olarak sahnede olmak özlediğim bir duyguydu. Sevenlerimle, müzik dolu projelerimle hasret gidereceğiz.” dedi.

 

 

İŞTE KIRMIZIGÜL'ÜN SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI PAYLAŞIM:

"Doğrulanmış Benim canım dostlarım! Müzik yapmayalı uzun zaman oldu. Müzikten ve siz müzikseverlerden çok ayrı kaldım. Gittiğim her yerde, insanlar “Neden müzik yapmıyorsunuz? Filmleriniz çok güzel ama biz sizin müzik yapmanızı istiyoruz” dediler... Müziğe ara verdiğimden dolayı bana kırgın olduğunuzun ama aynı zamanda beni çok özlediğinizin farkındayım... Yakında sizlere kendimi affetireceğim. Sadece şunu bilmenizi istiyorum; sizleri, müziği, sahneyi, albüm yapmayı ve en önemlisi karşınızda yorumcu olarak bulunmayı çok özledim... Beklediğiniz o güzel haberi sizlerle paylaşıyorum. Müzisyen dostlarımla çalışmalara başladık. Müziğe yeni başlayan bir müzisyenin heyecanı ve ruhunu taşıyorum. Önce 6 Aralıkta Mucize çıksın sonrasına Allah kerimdir. Selam olsun hepinize."

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 21 TÜMÜ
 • İsmail 7 ay önce Şikayet Et
  Her Baharirnbirgozyasvari
  Cevapla
 • Cahit 7 ay önce Şikayet Et
  Alemin Kıralı sın milyonlarca kişi seni bekliyor
  Cevapla
 • Mert 7 ay önce Şikayet Et
  Oh bee, zaten olması gereken buydu. Alem buysa kral Mahsun.
  Cevapla
 • Tabi tabi 7 ay önce Şikayet Et
  Ne alırım ne dinlerim.
  Cevapla
 • ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  lo lo mahsun
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR