Kim Milyoner Olmak İster'de hayal kırıklığına uğratan soru! Ne yaptıysa olmadı..

Büyükten küçüğe izleyici kitlesinin ekranın başından bir an bile ayrılmadan takip ettiği yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de yöneltilen sorunun doğru yanıtı şaşkına uğrattı. Yeni yayın döneminde Kenan İmirzalıoğlu'nun keyifli ve eğlenceli sunumuyla ekrana taşınan Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacı joker hakkını kullanmasına rağmen yanlış cevabı verince yarışmadan elendi.

ABONE OL
GİRİŞ 01.02.2020 20:08 GÜNCELLEME 01.02.2020 20:08 MEDYA
Kim Milyoner Olmak İster'de hayal kırıklığına uğratan soru! Ne yaptıysa olmadı..
Kim Milyoner Olmak İster'de hayal kırıklığına uğratan soru! Ne yaptıysa olmadı..

Çok geniş bir yelpazede seyircisi bulunan, yarışmacılara yöneltilen ilginç sorularla tüm dikkatleri ve ilgiyi canlı tutmayı başaran Kim Milyoner Olmak İster'e bu hafta katılan yarışmacı program esnasında son derece zor anlar yaşadı. Genel kültür seviyesini yükselten sorularla her dönemde izleyicisi tarafından rağbet gören Kim Milyoner Olmak İster'in 27 Ocak Pazartesi tarihinde ATV ekranındaki yerini alan son bölümünde ''Strazburg salgını'' sorusu geceye damgasını vurdu.

Programa katılan yarışmacıya yöneltilen; 1518 yılında Strazburg'da yaşanan salgında yaklaşık 400 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır? şeklindeki sorunun doğru yanıtının hangisi olabileceği bir hayli düşündürdü. Hatta ekran başındaki seyirciler ise doğru şıkkı merak ederek internet platformu üzerinden yoğun bir şekilde sorgulamalarını gerçekleştirdi. Uzun bir süre kafa yorduktan sonra joker hakkını kullanan yarışmacı, yanlış seçeneği söylemesi üzerine yarışmadan elendi.

İşte, sorunun doğru yanıtı...

 

 

1518 yılında Strazburg'da yaşanan salgında yaklaşık 400 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır?

A: Kahkaha atmak

B: Dans etmek

C: Çığlık atmak

D: Kaşınmak

Doğru cevap: B Dans etmek

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • Safa 5 ay önce Şikayet Et
  Sorular dandik gerisi güzel. Her zaman bunu programcılara hatırlatacağım. Batı ile alakalı çok lüzumsuz gereksiz sorular . İslam kültürüyle ilgili nerdeyse soru yok. Üzgünüm.
  Cevapla
 • Bir vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  Format gereği arkada ilk sırada oturanlar yüzüne bakılır şık siyah giyinmli bayanlar. Dikkatli bakarsanız aralarında gülüştüklerini de görürsünüz. Hatta birisi bakışları yüzünden sosyal medyada alay konusu olmuştu :)
  Cevapla
 • Yusuf çınar 5 ay önce Şikayet Et
  Gayet basittttt birr soru cevabını biliyordun
  Cevapla
 • MUSTAFA ODUNCU 5 ay önce Şikayet Et
  Bende bu yarışmada arkadaki seyircilerin % 90 'nının ve Kenan İmirzalıoğlu'nun Siyah giymesine takıldım sanki tembihlenmiş gibi hepsi :)
  Cevapla
 • Mahmut 5 ay önce Şikayet Et
  Kamera açılarındaki seyirciler hep bayan bilinç altı izlettirme hilesi. Hem yarışmacı ve sunucu açıları bayan genelde %50-60 aynı kişiler.
  Cevapla
 • Safa 5 ay önce Şikayet Et
  Sorular dandik düzeltin lütfen
  Cevapla
 • zfr 5 ay önce Şikayet Et
  gayet kaliteli.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR