Nusret Gökçe, büyük depremde mağdur duruma düşenlere yardım eli uzattı! Rekor bağış...

Bütün Türkiye'yi derin bir yasa boğan, hep birlikte kenetlenilerek hem maddi hem manevi destek verildiği Elazığ ve Malatya depreminin ardından Nusret Gökçe de elini taşına koydu. Nusret Gökçe, 6.8 şiddetindeki Elazığ depreminde büyük zarara uğrayan vatandaşlar için topladığı yardım miktarının 1 milyon 22 bin TL olduğunu açıklayarak herkesin takdirini kazandı.

ABONE OL
GİRİŞ 04.02.2020 13:46 GÜNCELLEME 04.02.2020 13:47 MEDYA
Nusret Gökçe, büyük depremde mağdur duruma düşenlere yardım eli uzattı! Rekor bağış...
Nusret Gökçe, büyük depremde mağdur duruma düşenlere yardım eli uzattı! Rekor bağış...

Ünlü restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe, geçtiğimiz günlerde Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki ciddi sarsıntının ardından zarara uğrayan kişilere yardımda bulunacağını açıklamıştı. Ülkemizde yer alan mekanlarından bir gün boyunca elde edilecek cironun tamamını bağışlamasıyla dikkatleri üzerine çeken Nusret Gökçe, gerek Elazığ gerekse Malatya'daki depremzedeler için toplanan yardım miktarının ne kadar olduğunu kamuoyuyla paylaştı.

Nusret Gökçe’nin Elazığ ve Malatya depreminde hasar gören vatandaşlar için toplamda 1 milyon 22 bin TL bağış yapacağının bilgisine ulaşıldı ve rekor rakamı duyurduktan sonra tarifi mümkün olmayan duygularını ''Allahım sana çok şükür'' şeklinde ifade etti.

Nusret Gökçe, yine geçtiğimiz gün kişisel sosyal medya platformu aracılığıyla, "Biz Türkiye'yiz. Yarın bütün Nusret Türkiye gelirini Elazığ'a bağışlıyoruz. Devlet baba ve milletimiz ne derse emrindeyiz" şeklinde bir not düşmüştü.

 

 

nusret gökçe

ACUN ILICALI, RESMİ BAĞIŞ MİKTARINI AÇILADI: 73 MİLYON TL...

TV8 kanalının sahibi ve medya patronu Acun Ilıcalı, depremzedeler için gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında toplanan bağış miktarının 73 milyon TL’ye ulaştığını açıkladı. Instagram hesabı üzerinden gönderi yayınlayan sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, "Bu gurur milletimizin... Dün gece 51 milyon TL olarak bildirilen yardım tutarımız, tüm yapılan banka transferlerinin AFAD hesaplarına geçmesiyle birlikte 73 milyon TL'ye ulaştı. Yayın boyunca milletimizin vermiş olduğu destekten sonra bu yardımı toplamanın büyük mutluluğu içindeyim.Kampanyamıza katılan herkesten Allah razı olsun. Zor şartlardaki kardeşlerimize umut olabildiysek ne mutlu hepimize" şeklinde ifadelere yer verdi.

ETİKETLER

YORUMLAR 23 TÜMÜ
 • Çapraz Atış 3 ay önce Şikayet Et
  Buralara gelene kadar mesleği öğrenmek için Abd de 18 sat ücretsiz çalışmış...
  Cevapla
 • sedat 3 ay önce Şikayet Et
  Nusret kardeş Allah daha çok versin sana. Biz seni biliyoruz gerisi lafı güzaf.
  Cevapla
 • erbat 4 ay önce Şikayet Et
  bu adamın hic gideri yok sanki konusmalara bakarsan gynluk adama 1 milyon kalıtor
  Cevapla
 • buzğET 4 ay önce Şikayet Et
  sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek... islam ahlakı ve fazileti böyle emrediyor... ama reklamın kötüsü olmaz noktasına gelindi... KAZANDIĞININ HESABINI BİZ VERMEYECEĞİMİZ İÇİN NUSRETİN NE KADAR KAZANDIĞI BİZİ İLGİLENDİRMİYOR...
  Cevapla
 • Seyfi 3 ay önce Şikayet Et
  Bu zamanda böyle bir meblağ kimse babasının oğluna bile hibe etmez, reklam demişsin adamın reklama ihtiyacı yok, dünyaca tanınıyor zaten.
  Cevapla
 • sedat 3 ay önce Şikayet Et
  Haksever senden Allah razı olsun. Günümüzde iyiliğin gösterilmesi çok önemli.
  Cevapla
 • Alper UZUN 3 ay önce Şikayet Et
  sonuçta infak etmiş..
  Cevapla
 • Hak sever 4 ay önce Şikayet Et
  Allah hayırda yarışın diyor. Bir elin verdiğini öteki el görmeyecek takva ehli için. Dini hassasiyetin varsa kardeşim her işinde ihlas ve takva ehli ol. Sonra böyle şeyler yazarsın.
  Cevapla
 • aman 4 ay önce Şikayet Et
  adam 1 milyon bağış yapmış fetva vermek yerine ben ne yapabilirim demek lazım
  Cevapla
 • Bjk56 4 ay önce Şikayet Et
  Acun önce o iğrenç proğramlarıyla yapmış olduğu büyük manevi bozukluğun hesabını versin Allah ondan razı değildir
  Cevapla
 • yağız gökay 3 ay önce Şikayet Et
  herkesin hesabı kendine sen kendine bak....allah razı olsun de,kıskanma...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR