Türkiye'ye yakın vizesiz gezilecek ülkeler

Türk vatandaşları günümüzde Avrupa'dan Amerika'ya, Asya'dan Afrika'ya kadar geniş bir coğrafyada vizesiz olarak 114 ülkeye seyahat edebilmektedir. Türkiye'ye yakın ülkelerde 3-4 günlük tatil yapmak isteyenlere vizesiz rota önerilerini sunuyoruz. İşte, Türkiye'ye yakın vizesiz gezilecek ülkeler...

ABONE OL
GİRİŞ 29.07.2019 07:43 GÜNCELLEME 29.07.2019 08:17 Yaşam
Türkiye'ye yakın vizesiz gezilecek ülkeler
Türkiye'ye yakın vizesiz gezilecek ülkeler

Bayramda doyasıya gezebileceğiniz tatil seçeneklerinin arasında birbirinden canlı ve popüler ülkelere aileniz ve sevdiklerinizle beraber gitmek istemez misiniz? Herkesin hayalinin olduğu ülkelere bir yolculuk yapmak ister misiniz? Vize problemi olmadan, sanki şehir dışına çıkıyor gibi Türkiye'ye yakın gideceğiniz bu ülkeleri sizler için sıraladık. Peki, hangi ülkelere vizesiz girilebilecek? Tatile gidilecek en ucuz ülke seçenekleri haberimiz için sayfamıza göz atınız... İşte, aileniz ve sevdiklerinizle gezebileceğiniz, vizesiz ülkeler...

Vizesiz gidilecek ülkeler

VİZESİZ GİRİLECEK ÜLKELER

KARADAĞ

Balkanların gözdesi Karadağ'a 90 günlük vizesiz tatil hakkına sahipsiniz. Aileniz ile burada harika bir tatile hazır olun.

BOSNA HERSEK

Manzarasıyla büyüleyen bu Bosna Hersek'e, 180 günde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz bir tatil için valinizi hazırlayabilirsiniz.

KATAR

Zengin ülke olarak bilinen Katar'da kapıda vize uygulaması yapılmaktadır ancak havalimanında vize ücretsiz olarak alınmaktadır. 180 günde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz olarak bu ülkeden yararlanabilirsiniz.

Ukrayna

Nüfus cüzdanınızın giriş çıkışa yeterli olacağı Ukrayna'ya 180 günde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz olarak tatil fırsatı değerlendirebilirsiniz.

KUZEY MAKEDONYA

Tatil için kaçırılmaz bir fırsat olan huzurlar ülkesi Kuzey Makedonya'ya 180 günde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz şekilde kendinizi tatile hazırlayabilirsiniz.

BAHREYN

Kapıda ücretsiz vize alabildiğiniz Bahreyn için 15 günlük vize alabiliyorsunuz. 15 gün boyunca sevdiklerinizle güzel bir tatil sizi bekliyor.