YORUMLAR 5 TÜMÜ
 • Zeynep 1 yıl önce Şikayet Et
  Tasavvuf büyükleri İslamın şaşalı günlerinin geleceğini bunun yakın olduğunu söylüyorlar. Zaten ayetler hadislerle bunlari açıklıyorlar. Yani beklememiz gereken bu zaman dilimi içerisinde Kabe'nin fethinin sırrını taşıyan bu muazzam yapıya Rabbim tekrar özgürlüğünü veecektir. Bunda benim en ufak bir şüphem yok.
  Cevapla
 • bülent duman 1 yıl önce Şikayet Et
  kork allahtan kormayandan her şey yaparlar dünyalık için bu yüzden iktidar olamıyorlar
  Cevapla
 • Emin 1 yıl önce Şikayet Et
  Trabzondaki Ayasoyfa Kilisesi bir kaç yıl önce Camii yapıldı. hiçte zor değil. geçmişte yüzlerce kilisede Camii'ye çevrilmişti çok ekonomik ve mantıklı bir yöntem. En iyisi Aynı alana Sultan Ahmet ve Ayasofyayı kapsayacak şekilde Ayasofyadan 4 kat daha büyük bir Camii yapmak olabilir Çamlıca'daki gibi.
  Cevapla
 • yasin 1 yıl önce Şikayet Et
  iyiki düşmanı yurttan atmışız,ah kötü padişah!
  Cevapla
 • Okomuş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu Müslüman milletin işgal dönemlerinde dahi görmediği mezalimi bunlar yapmışlardır. Güneş balçıkla sıvanmıyor. Bunlar bu Müslüman milletin değerleriyle hiç barışık olmadılar. Büyüklerimiz o zulüm günlerini üzüntüyle anlatırlardı Ama İslam'ın ilk emri olan okumaktan uzak kalan milletimiz, hiç bir şeyden habersiz, gününü gün etmektedir. Tarihini bilmeyen bir millet geleceğe dönük medeniyet inşa edemez. Allah çalışana emeğinin karşılığını tas tamam vereceğini vaat ediyor, boş oturana bir şey vermiyor.
  Cevapla
 • İsmail 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşaAllah zamanı gelince,Tekrar Cami olarak açılacak.Şükür ve Dua ile
  Cevapla