Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı yeni sezon ne zaman? Tarih netleşti

ATV ekranında uzun yıllardan beri devam eden Müge Anlı'nın programı heyecan içinde bekleniyor. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Programı takip eden seyirciler Müge Anlı yeni sezonun başlama tarihini araştırmaya başladı. İşte, konuya ilişkin tüm detaylar...

ABONE OL
GİRİŞ 17.08.2022 10:18 GÜNCELLEME 17.08.2022 10:18 MEDYA
Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı yeni sezon ne zaman? Tarih netleşti
Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı yeni sezon ne zaman? Tarih netleşti

14 seneden beri ATV ekranının gündüz kuşağında seyirci ile buluşmaya devan eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldukça beğenilerek takip ediliyor. Yeni sezonda da aynı kanalda hafta içi her sabah ekrana gelecek olan Müge Anlı'nın programının ne zaman başlayacağı oldukça merak edildi. 

Şinasi Yüzbaşıoğlu kim? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında? Aslen nerelidir? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında? Aslen nerelidir?

18 Ağustos 2018'de ATV'de seyirciye merhaba diyen ve oldukça geniş bir izleyici kitlesi elde eden Müge Anlı ile Tatlı Sert, Türk televizyon tarihinin en uzun süre devam eden programlarından biri. 14 sezon boyunca ekrana gelen program, yeni sezonda da Müge Anlı'nın sunumu ile ATV'de yayınlanacak. 

Müge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Evlendi mi? Müge Anlı eşi...Müge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Eşi...

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Müge Anlı geçtiğimiz günlerde evlenmişti. Aradan kısa süre geçtikten sonra ise babası vefat etmişti. Özel hayatıyla ilgili bu gelişmeler, programın sezon arasında denk geldi. 

İhsan Anlı kimdir ve aslen nerelidir? Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı biyografisi...Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı kimdir? 

Hafta içi her gün saat 10.00'da yayın hayatına devam eden Müge Anlı'nın programının yeni sezon başlama tarihi de netleşti. Konuya ilişkin açıklama, programın sunucusu Müge Anlı'dan geldi. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Müge Anlı ile Tatlı 29 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak. 

Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak? Gelinim Mutfakta yeni sezon belirlendi! Sunucu Nursel Ergin...Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak? Gelinim Mutfakta yeni sezon belirlendi! Sunucu Nursel Ergin...

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR