Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu nereli, ne iş yapıyor?

Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, medyaya yansıyan evlilik haberlerinin ardından gündem oldu. İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kariyeri ve hayatı da merak edildi. Sosyal medya kullanıcıları Şinasi Yüzbaşıoğlu yaşını ve memleketi araştırmaya başladı. İşte, merak edilen Şinasi Yüzbaşıoğlu biyografisi...

ABONE OL
GİRİŞ 09.09.2022 08:56 GÜNCELLEME 09.09.2022 08:56 BİYOGRAFİ
Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu nereli, ne iş yapıyor?
Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu nereli, ne iş yapıyor?

Şinasi Yüzbaşıoğlu 10 Nisan 1963'te Adana'da dünyaya geldi. Aslen Adanalı'dır. Şimdilerde 58 yaşındadır. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından liseden mezun oldu. Liseden sonra polislik mesleğine yönelen Yüzbaşıoğlu, farklı şehirlerde görev yaptı. Bir dönem Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nde bir dönem de Adana Emniyet Müdürlüğünde çalıştı. 

Yüzbaşıoğlu, komiser, baş komiser ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde Şube Müdür Yardımcılığı da yaptı. 2021'den beri İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak görevine devam etmektedir. 

4. sınıf Emniyet Müdürü'dür. 

Müge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nereli? Müge Anlı evlendi mi? Müge Anlı eşi...Müge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nereli? Müge Anlı hakkında tüm bilinmeyenler...

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU VE MÜGE ANLI EVLENDİ!

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Haziran 2022'de ATV ekranında her hafta program yapan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' sunucusu Müge anlı ile dünya evine girdi. 

Ancak çiftin nikah törenlerine ilişkin herhangi bir fotoğraf basınla paylaşılmadı. Sosyal medya kullanmadığı bilinen Yüzbaşıoğlu'nun adına çok sayıda sahte hesap açıldığı öğrenildi. Müge Anlı ise konuya açıklık getirerek, sahte hesaplar kapatıldıktan sonra fotoğraf paylaşacağını bildirdi. Bunun nedenini de güvenlik olarak nitelendirdi. 

Müge Anlı

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 11 TÜMÜ
 • tayfur 3 ay önce Şikayet Et
  hani laaa bunlar boşanıyordu
  Cevapla
 • Ela 9 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun,çok yakışmışlar,mutluluklar dilerim
  Cevapla
 • Fatos 1 yıl önce Şikayet Et
  İlk eşi onüç yaş büyük tü
  Cevapla
 • Aziz 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam 59 kadın 49 yaşında belli bir yaştan sonra aradaki yaş farkı çok da önemli değil bence. Allah mesut etsin.
  Cevapla
 • Gül 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah mesut etsin amin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR