97 kişiden 1'inin 12 saniyede bulduğu zeka testi! 1920'lerin kütüphanesi resminde 8 fark var ama hepsini görebilen neredeyse yok!

Zeka testi görseli 1920'li yıllarının kütüphanesini anlatıyor. İki resim arasında 8 fark var. 12 saniyede bu farkların hepsini görebilen oldukça az. 97 kişiden sadece 1'nin verilen sürede tamamlayabildiği IQ testinde siz kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

ABONE OL
GİRİŞ 08.05.2023 14:26 GÜNCELLEME 08.05.2023 17:17 YAŞAM
97 kişiden 1'inin 12 saniyede bulduğu zeka testi! 1920'lerin kütüphanesi resminde 8 fark var ama hepsini görebilen neredeyse yok!
97 kişiden 1'inin 12 saniyede bulduğu zeka testi! 1920'lerin kütüphanesi resminde 8 fark var ama hepsini görebilen neredeyse yok!

Görsel zekanızın  ve zihinsel becerilerinizin kuvvetine göre yapılabilecek zeka testi görseli 1920'lerin kütüphanesini resmediyor. İki görüntü arasındaki farkı bulmanın oldukça zor ama bir o kadar da keyifli olduğu zeka testi için 12 saniyelik süreniz bulunuyor. Kendinize güveniyorsanız yeteneklerinizi kanıtlamaya hazır olun!

1920'LERİN KÜTÜPHANESİNDE KAYBOLACAĞINIZ ZEKA TESTİ

Farkı bul türündeki zeka testi güçlü zihinsel kapasitesi olan insanlar tarafından yapılmaktadır. Algılarınızın kuvvetlenmesine ve soyut düşünce yeteneğinizin gelişmesine yardımcı olacak bu zeka testi görselinde eski zamanların kütüphanesi resmedilmiştir.

12 SANİYEDE 8 FARK!

Hazırlanan IQ testi görselinde 8 fark vardır. Bu farkları tespit etmek için 12 saniye süreniz bulunuyor. Zamanla kıyasıya yarışacağınız heyecanlı zeka testini çözmeyi deneyen 97 kişiden sadece 1'i yapabildi. Gözlemleme ve ayrıntıları görme konusunda ne kadar iyisiniz? Şimdi kanıtlama zamanı!

ÇOK DİKKATLİ OLMALISINIZ

İki resme de dikkatli ve konsantrasyonunuzu toplayarak bakın. Sadece 12 saniye süreniz olduğu için hızlı olmalısınız. Bu testte başarıya ulaşmak için hafıza, görsel zeka ve dikkat oldukça önemlidir. Artık son anlardayız. Derin bir nefes alıp son kez resme bakın ve aşağıdaki cevap görselinde bulduklarınızla kıyaslayın.

YORUMLARDA BAŞARI YARIŞMASI!

Süreniz doldu. Verilen sürede farkların hepsini bulduysanız tebrik ederiz. Hepsini göremeyenler için doğru cevap görselini yukarıya bırakıyoruz. Şimdi sıra itiraf vaktinde; siz kaç saniyede kaç fark buldunuz? Yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Telaşlı mutfakta kaybolan kol saatini 6 saniyede bulabilecek misin? Bir tek zeka seviyesi yüksek olanların yapabildiği zeka testi!Telaşlı mutfakta kaybolan kol saatini 6 saniyede bulabilecek misin? Bir tek zeka seviyesi yüksek olanların yapabildiği zeka testi!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 14 TÜMÜ
 • Gerbera 1 yıl önce Şikayet Et
  Dokuzuncu fark nerede ben göremedim sekiz fark var
  Cevapla
 • Bilenbilir 1 yıl önce Şikayet Et
  Düğmelerle birlikte 9 fark var
  Cevapla
 • dost 1 yıl önce Şikayet Et
  9 tane var la nasil 8 tane bi resimde dugmeler siyah digerinde beyaz
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  zaten ununla 8
  Cevapla
 • Cevap 1 yıl önce Şikayet Et
  Biraz süre geçmiş olabilir buldum yinede
  Cevapla
 • mersinli mimar 1 yıl önce Şikayet Et
  hepsini buldum nevar bunda
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR