Evcil hayvan kişilik testi ile özelliklerinizi öğrenin! Evcil hayvan seçiminiz sizin için neler diyor?

Evcil hayvan seçimleri bireylerin karakter özellikleriyle de ilgilidir. Doğrudan kişilik özellikleriyle ilgili olan evcil hayvan tercihi ile kişiliğinizdeki bilmediğiniz yönlerinizi öğrenebilirsiniz. Peki sizin evcil hayvan tercihiniz hangisi olurdu? Evcil hayvan kişilik testi ile özelliklerinizi görün.

ABONE OL
GİRİŞ 29.05.2023 09:24 GÜNCELLEME 29.05.2023 09:24 YAŞAM
Evcil hayvan kişilik testi ile özelliklerinizi öğrenin! Evcil hayvan seçiminiz sizin için neler diyor?
Evcil hayvan kişilik testi ile özelliklerinizi öğrenin! Evcil hayvan seçiminiz sizin için neler diyor?

Günümüzde birçok evde evcil hayvan bulunmaktadır. Evcil hayvan tercihiniz ile kişilik özellikleriniz birbiriyle bağlantılıdır. Evcil hayvana verilen sevgi sayesinde sizinle onun arasında farklı bir bağ gelişir. Bu sebeple de evcil hayvan seçimi yapmak oldukça zordur. Peki bir evcil hayvan tercih etseydiniz bu hangisi olurdu?

Farkı bulma zeka testi: İki resim arasındaki 5 farkı sadece yüksek IQ'ya sahip bireyler 10 saniyede bulabiliyor!Farkı bulma zeka testi: İki resim arasındaki 5 farkı sadece yüksek IQ'ya sahip bireyler 10 saniyede bulabiliyor!

FAVORİ EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ

Evcil hayvan kişilik testinde köpek, kedi, at, kuş, balık ve kaplumbağa bulunmaktadır. Günümüzdeki popüler evcil hayvanlardan olan bu seçenekler arasında bir tercih yapacak olsaydınız bu hangisi olurdu? Seçiminizi yaptıktan sonra altında yazanları okumaya inin. Seçimiz ve kişilik özellikleriniz hakkında yazılar hakkında uyum durumunuzu yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ KÖPEK

Köpekler en popüler evcil hayvanlar arasında bulunmaktadır. Köpekler arkadaş canlısı, zeki, sevecen ve korumacıdır. Evcil hayvan olarak köpeği seçtiyseniz dışa dönük ve arkadaş canlısısınız. Hayata neşeyle bakan, sosyalleşmeyi seven, pozitif yapılı birisiniz. Yalnız kalmayı tercih etmezsiniz. Düşünceli ve yardımseversiniz. Empati yaparsınız. Hayatınızdaki insanları gelebilecek her türlü sıkıntı ve tehlikeden korumaya çalışırsınız. Çünkü sevdikleriniz sizin için her zaman önce gelir.

Kişilik testi: İlk gördüğünüz hayvan gerçek kişiliğinizi ortaya çıkartacak!Kişilik testi: İlk gördüğünüz hayvan gerçek kişiliğinizi ortaya çıkartacak!

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ KEDİ

Kediler de köpekler kadar çok tercih edilen bir diğer evcil hayvandır. Kediler köpeklerden daha az sadık ve huysuzlardır. Ama bakımlarının kolaylığı ve temizliğini kendisi yapması bakımından tercih edilme seçeneği de artmaktadır. Eğer evcil hayvan olarak kediyi seçtiyseniz ne çok sosyal olmayı ne de çok yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. Düşünen ve fikirlerini sizinle paylaşan insanlarla iletişim kurmayı tercih ediyorsunuz. Ama derinliklerinizde özgürlüğü ve bağımsızlığı seven bir yapınız da bulunuyor. Hayal gücünüz yüksek ve yüksek motivasyona sahip birisiniz. Ama bazen endişeye kapılıp stresli olabilirsiniz.

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ AT

Atlar çiftlik hayvanı olduğu için pek evcil hayvan tercihine girmemektedir. Ama popüler seçenekler arasında bulunan atlar, tüm evcil hayvanlardan daha fazla bakıma ihtiyaç duyar. Eğer evcil at tercihiniz at ise hayatınızda disiplini seviyorsunuz. Maceracı ve heyecanlı birisiniz. Beklentileriniz ve hedefleriniz her zaman en yükseği olmaktadır. Bunun dışında sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alıyorsunuz. Kendinize güvenen, temkinli ve baskın bir kişiliğe sahipsiniz. Aynı zamanda kibar birisiniz.

Seçtiğiniz manzaraya göre en büyük kişilik özelliğiniz ortaya çıkacak! Kişilik testi sonucunu okuyan şaşkına dönüyorSeçtiğiniz manzaraya göre en büyük kişilik özelliğiniz ortaya çıkacak! Kişilik testi sonucunu okuyan şaşkına dönüyor

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ KAPLUMBAĞA

Kaplumbağalar ve diğer sürüngen hayvanlar sevgi hissetseler bile bunu belli edemeyen hayvanlar olduğu için nadir seçilen evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Eğer evcil hayvan tercihiniz kaplumbağalar ise içe dönük birisiniz. Tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sevmiyorsunuz.  Kalabalığa karışmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yalnızlık sizin için her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ama gerektiğinde kendiniz için ayağa kalkmaktan da çekinmezsiniz. Mantıklı, zeki ve aynı zamanda çalışkan birisiniz. Hedeflerin her zaman yükseklerde bulunuyor ve onlara ulaşmak için planlı, programlı olarak çalışıyorsunuz.

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ BALIK

Evcil hayvan seçeneklerinden olan balıklar renklerinin güzelliği ve yaradılışlarındaki zarafet ile göze güzel gelmektedir. Bununla beraber çok fazla bir bakım istemeyen balıklar izlerken verdiği huzur sebebiyle de tercih edilmektedir. Eğer evcil hayvan olarak balığı tercih ettiyseniz kişilik özellikleriniz arasında iyimserlik yer alıyor. Hayatınızdan memnun ve çok fazla kaygısı olmayan birisiniz. Oldukça uyumlu bir yapınız var. Hayal gücünüz yüksek ve çevreniz tarafından uyumlu oluşunuzla bilinirsiniz. Bazen duygusal olarak hassas gibi algılansanız da çoğu insandan daha güçlüsünüz. Zor durumlarda akıllıca davranarak işleri yoluna koyarsınız.

EVCİL HAYVAN KİŞİLİK TESTİ KUŞ

Evcil hayvan seçimindeki kuşlar dışa dönüklüğün simgesi olarak bilinir. Kuşların bakımı orta derece sayılmaktadır. Eğer evcil hayvan seçiminiz kuş ise muhtemelen sıcak ve sevecen birisiniz. Doğanız gereği sosyal ve dışa dönüksünüz. Kendinizi oldukça güzel ifade ediyorsunuz ve ateşli tartışmalardan çekinmiyorsunuz. Risk almayı seven yapınızla birbirine zıt olarak uzun süreli amaçlara bağlı kalmakta zorlanıyorsunuz. Zeki ve hırslı yapınız var. Koyduğunuz hedeflere ulaşmaktan oldukça keyif alıyorsunuz.

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • Nigar 1 yıl önce Şikayet Et
  Balik
  Cevapla
 • selami 1 yıl önce Şikayet Et
  degerlendirmeleri yanlis buluyorum.. yazilanlarin hicbirisi secim kriteri degildir ve olamazda.. secim kriteri daha baska nedenlerden dolayi olusur..
  Cevapla
 • SarıçizmeliMehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben at seçtim. Malum at,av...,silah. Kanımızda var.
  Cevapla
 • Hakikât 1 yıl önce Şikayet Et
  Papağan
  Cevapla
 • Feridun 1 yıl önce Şikayet Et
  Balık seçtim
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR