Zeka testi: Odadaki gizli kediyi 7 saniyede bulan dünya rekoru kırıyor! Dünyada 10 kişiden sadece 1'i bulabiliyor

Zeka testleri, özel olarak hazırlanan içeriklerdir. Bu tür testleri çözmek beyin jimnastiği yapılmasını sağlamaktadır. Aklı ve gözleri kandırmaya çalışan bu zeka testinde siz de başarı sağlayarak herkese başarınızı gösterebilirsiniz. Dikkatinize güveniyor musunuz? Herkesin hemen yapamayacağı zeka testlerinden bir tanesini sizin için hazırladık. Peki siz bu karışık odadaki kediyi 7 saniyede bulabilecek misiniz?

ABONE OL
GİRİŞ 24.12.2022 16:07 GÜNCELLEME 24.12.2022 16:07 YAŞAM
Zeka testi: Odadaki gizli kediyi 7 saniyede bulan dünya rekoru kırıyor! Dünyada 10 kişiden sadece 1'i bulabiliyor
Zeka testi: Odadaki gizli kediyi 7 saniyede bulan dünya rekoru kırıyor! Dünyada 10 kişiden sadece 1'i bulabiliyor

Zekanızın kıvrak ve iyi olduğunu düşünüyor musunuz? "Benim dikkatimden hiçbir şey kaçmaz!" diyorsanız tam size göre bir test hazırladık. IQ testini sadece belirli seviyenin üzerindeki üstün zekalı insanlar verilen sürede yapabiliyor. Siz de zekanıza güveniyorsanız işte tam size göre bir test ile karşınızdayız. Odadaki kediyi 7 saniyede bulabilecek misiniz? İşte süre başladı!

ODADAKİ KEDİ NEREDE?

Karşınızda olan fotoğraf bir optik illüzyondur. Belirli insanlar tarafından yapılabilen optik illüzyonlar fizyolojik ve bilişsel olarak iki çeşide ayrılır. Optik illüzyonda nesne, fotoğraf ya da çizimin beyin algılama biçimine karşı çıkar. Normal bir insan beyni, nesneleri ya da görüntüleri her açıdan değerlendirebilir. Optik illüzyonlar, olayları nasıl algıladığınızı ortaya koyar ve aynı zamanda psikanalizin bir parçası olarak kabul edilir. Bu karışık odaya gizlenmiş bir kedi gizlenmiştir.

Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!

Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!

KEDİ DAĞINIK ODADA BİR YERLERDE

Fotoğrafta her yer darmadağınık olarak görünmektedir. Fotoğrafta birkaç çiçek, yıldız, kanepe, yemek masası, mikrofon sehpası ve yılbaşı ağacı bulunmaktadır. Bu dağınık ve karmaşık odada bir kedi yemek bulmak için ev sahibine görünmeden saklanmıştır. Kediyi 7 saniyede bulmak ise zor gibi görünüyor. 

Optik illüzyonlar, görüntüyle etkileşim içine girmenizi sağlar. Yoğunlaşarak fotoğrafın yer yerinde gözünüzü gezdirirseniz kediyi fark edeceksiniz.

Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?

KEDİYİ BULABİLDİNİZ Mİ?

Kediler aklınıza ilk olarak gelmeyen yerlere saklanma eğilimindedir. Heyecan aramayı ve oyunlar oynamayı seven kediler aynı zamanda çok meraklıdır. 
İpucu ister misiniz? İpucu ise, kedi odanın sağ tarafında değil!

İşte kedinin saklandığı yer...

İŞTE KEDİNİN SAKLANDIĞI YER

Kedi, fotoğrafın ortasındaki sandalyenin arkasından bize bakıyor. Vücudu yemek masasının üzerinde olan kedinin sadece kafası görünüyor.

Oturma şekli ile kişilik testi: Oturma pozisyonunuz karakterinizi anlatıyor!Oturma şekli ile kişilik testi: Oturma pozisyonunuz karakterinizi anlatıyor!

Dikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulunDikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulun

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 30 TÜMÜ
 • İlayd@_8078 1 ay önce Şikayet Et
  2 sn içerisinde buldum şimdi ben mi kazandım ?
  Cevapla
 • Yasin akpınar 1 ay önce Şikayet Et
  Ben kediyi buldum ben şimdi birincisi oldum
  Cevapla
 • Bne 2 ay önce Şikayet Et
  O kediyse ben maymun olayım
  Cevapla
 • Robert Carlos 2 ay önce Şikayet Et
  Rekor bende 3 saniye direk buldum
  Cevapla
 • ÖMER 2 ay önce Şikayet Et
  5 SN DE buldum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR