Yalnızca dâhilerin çözdüğü zeka testi: Gizli örümceği 5 saniyede bul!

Zeka testleri vatandaşlar tarafından internette sıklıkla aranıyor. Eğlenerek çözeceğiniz zeka testinde aynı zamanda bakışlarınızın keskinliğini de kanıtlayabilirsiniz. Yalnızca dâhilerin çözdüğü zeka testi ile kendinizi ispatlamaya ne dersiniz? Hazırlanmış olan zeka testi bir optik illüzyondur. Bu görselde gizli bir örümcek bulunmaktadır. Peki resimde gizlenmiş olan örümceği 5 saniyede bulabilecek misiniz? O zaman geri sayım başladı!

ABONE OL
GİRİŞ 15.12.2022 12:38 GÜNCELLEME 15.12.2022 12:38 YAŞAM
Yalnızca dâhilerin çözdüğü zeka testi: Gizli örümceği 5 saniyede bul!
Yalnızca dâhilerin çözdüğü zeka testi: Gizli örümceği 5 saniyede bul!

Zeka testleri, optik illüzyonlar ve kişilik testleri son dönemde popüler oldu. Beyni kandırmaya çalışan bu zeka testi, optik illüzyon olarak tasarlandı. Karşınızdaki optik illüzyonda  kıvrak zekanız test edilecek. Peki gizli örümceği 5 saniyede bulabilecek misiniz? Yalnızca dâhiler tarafından çözülen zeka testi ile siz de başarınızı kanıtlayın!

BİLİM İNSANLARI TARAFINDAN HAZIRLANIYOR

İnsan beynini incelemek ve farklılıklarını ortaya çıkarmak için optik illüzyonlar yapılmaktadır. Bilim insanları tarafından hazırlanan bu zeka testleri, psikanaliz alanında optik illüzyon olarak kullanılmaktadır. Bu testlerle bireyin algı düzeyleri belirlenirken gözlem becerileri de ölçülüyor.

Kedi yavrusunu kaybetse bulamaz zeka testi: Dağınık odada kayıp çorabı 12 saniyede bulabilecek misiniz?Kedi yavrusunu kaybetse bulamaz zeka testi: Dağınık odada kayıp çorabı 12 saniyede bulabilecek misiniz?

RESİMDEKİ ÖRÜMCEK NEREDE?

Karşınızdaki görselde bej bir saçaklı halı bulunmaktadır. Bu halıya gizlenmiş gizli bir örümcek mevcut. 

Bu optik illüzyonun amacı beyni meşgul ederken gözlem becerilerinizi test etmektir. Süreniz doldu! Peki gizli örümceği gördünüz mü?

Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?

Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!

İŞTE GİZLİ ÖRÜMCEK!

Bej rengi halıda örümceği görmek başta zor gelebilir. Bazı insanlar ilk bakışta örümceği fark edebilirken bazıları için biraz zaman alabilir. Örümcek, görselin ortasında bulunmaktadır.

Doğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyorDoğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyor

Zeka testi: 30 saniyede 10 farkı bulmak oldukça zor! Kendine güvenen testi çözsünZeka testi: 30 saniyede 10 farkı bulmak oldukça zor! Kendine güvenen testi çözsün

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Fehmi 1 ay önce Şikayet Et
  İsaretlediginiz yere de baktım benzetmeye çalıştım ama iki resimde de bulamadım
  Cevapla
 • İlkim 2 ay önce Şikayet Et
  Dahillere le alakası yok
  Cevapla
 • Çiçek 2 ay önce Şikayet Et
  Baktığım gibi buldum
  Cevapla
 • mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  ben buldum ama orümcege benzemiyorki zekaylada alakası yok benim aylavküm 145
  Cevapla
 • kul ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  aylakü ne
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Örümceği bulamadım. Örümceğin nerede olduğunu gösteren resme baktım örümceği yine bulamadım :)))) Benim gördüğüm örümcekler resimdekine benzemiyor o yüzden bulamamışım ;)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR