Kişilik testi çözerken bilinçaltınız sizi yönlendirecek! Resimde ilk ne gördünüz?

Kişilik testi yaparken bilinçaltınız sizi yönlendirmektedir. Karakteriniz hakkında önemli bilgiler veren kişilik testleri, uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Bu tür testlerde gün yüzüne çıkmayan ya da fark etmediğiniz yanlarınızı keşfedeceksiniz. Beyniniz seçtiğiniz ya da algıladığınız nesnelerde fark etmediğiniz noktalara ışık tutabilir. O zaman kişilik testi başlasın!

ABONE OL
GİRİŞ 26.12.2022 15:11 GÜNCELLEME 26.12.2022 15:11 YAŞAM
Kişilik testi çözerken bilinçaltınız sizi yönlendirecek! Resimde ilk ne gördünüz?
Kişilik testi çözerken bilinçaltınız sizi yönlendirecek! Resimde ilk ne gördünüz?

Kişilik testleri ile kendiniz hakkında birçok bilmediğiniz bilgiye ulaşılabilirsiniz. Kişi kendisiyle ilgili gerçekleri görmek ve eğlenceli vakit geçirmek için zeka testi ve kişilik testlerine başvurmaktadır. Görselde ilk algılanan nesne ile karakterinizde bilmediğiniz noktaları fark edebilirsiniz. Böylelikle kendiniz daha iyi tanıma fırsatı da elde etmiş olacaksınız. Eğer yeni şeyler denemekten ve alacağınız cevaplardan korkmuyorsanız testi uygulamaya başlayabilirsiniz.

RESME BAKTIĞINIZDA İLK NE GÖRDÜNÜZ?

Bu kişilik testinde içi içe geçmiş birkaç resim bulunmaktadır. Resme ilk baktığınızda gördüğünüz nesne ise sizin hakkınızda birçok bilgi barındırıyor. Bu resimde görünen ilk nesne ana karakterinizi anlatacak. Beyninizin çalışma stiline göre bazen bir kimi zaman da birkaç şeyi aynı anda görebilirsiniz. Ama ilk gözünüze çarpan muhakkak bir şey olmaktadır. Peki ilk kız mı, kurukafa mı yoksa ağaçların arasına gizlenmiş çocuğu mu gördünüz?

Doğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyorDoğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyor

İLK KIZI GÖRENLER

Resme baktığınızda ilk kızı gördüyseniz doğal bir çekiciliğiniz bulunuyor. Tanımadığınız kişiler üzerinde etkiniz de oldukça fazla ve söylediklerinizle onların düşüncelerine etki edebilirsiniz. Kendinizi ve düşüncelerinizi savunmayı çok iyi bildiğiniz için söyledikleriniz güvenilir olarak algılanır. Bu sebeple insanlar sizin düşüncelerinizi doğrular.

Zeka testinde son nokta! Resimdeki gizli adam yüzünü 5 saniyede bulan üstün zekalıdır!Zeka testinde son nokta! Resimdeki gizli adam yüzünü 5 saniyede bulan üstün zekalıdır!

Böyle olan insanların karşısında her zaman saldırgan ya da gizli düşmanlar bulunur. Bu tür durumlara karşı dikkatli olmalı ve oluşabilecek tehlikeler için kendinizi hep korumalısınız. Gelebilecek saldırılara karşı onlardan bir adım önde olmalısınız.

Dikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulunDikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulun

İnsanlara körü körüne  güvenen biri değilsiniz. Bu sebeple çok yakın arkadaş sayınız bir ya da iki kişiden oluşuyor. Güveninizi kazanan kişilerle ise sağlam bir bağınız bulunuyor. Yakın olduğunuz insanlar ise sizi çok iyi tanıdıkları için sık sık konuşup görüş bildirmediğinizi ve gerekli durumlarda doğru yönlendirmeler yapacağınızı bilir.

Kişilik testi: Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?Kişilik testi: Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?

RESİMDE BİR KURUKAFA GÖRENLER

Görsele baktığınızda ilk kurukafa gördüyseniz zor durumlarda sakin olmayı bilen ve paniğe boğulmayan bir insansınız. Sizi sinirlendirecek ya da moralinizi bozacak durumlarda kontrollü davranıyorsunuz. Dengeli hareketlerinizle çevrenizdekilere de sakinlik ve dinginlik aşılıyorsunuz. Tabii ki her insan gibi çileden çıkmadığınız durumlar da olmuyor değil!

Algınızla oynayacak zeka testi: Resimdeki kadın ve çocuğu 11 saniyede bulan dâhidir!Algınızla oynayacak zeka testi: Resimdeki kadın ve çocuğu 11 saniyede bulan dâhidir!

Normalde huzurlu bir doğanız bulunuyor. Olabildiğince empati yapmaya çalışıyor ve bu sebeple kendinizi kaybetmiyorsunuz. Yaşadığınız durumları süzgecinizden geçirdiğinizde çevrenizdekilerin güvenini de kolaylıkla kazanabilirsiniz. Çevrenizdekilere verdiğiniz akıllar da sizin kadar mantıklı ve çoğunlukla doğru çıkıyor.

Zeka testi: Resimdeki gizli kraliçeyi sadece dâhiler 9 saniyede bulabiliyor!Zeka testi: Resimdeki gizli kraliçeyi sadece dâhiler 9 saniyede bulabiliyor!

AĞAÇLARI VE ÇOCUĞU GÖRENLER

Eğer resimde ağaçları ve çocuğu ilk görenlerden biriyseniz tutkulu ve duygusal bir yapınız bulunuyor. Planlarınızı kolaylıkla değiştirebilir ve kendinizi yeni seçenekler arasında bulabilirsiniz. Bu sebeple ilk aldığınız kararları sonuna kadar götüremeyebilir ve işin sonunda kendinizi farklı noktalarda bulabilirsiniz. İlk aldığınız kararı tamamladığınız durumlarda ise sonuca ulaşana kadar kopmalar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple yeni bir durumla karşılaştığınızda her şeyi unutmamalı ve konuyu baştan sona tekrar düşünmelisiniz.

Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!

İş veya özel hayatınızda daha fazla azimli olmasınız. Duygusal yapınızın sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. İçinizdeki dürtüleri ve olumsuz düşünceleri olabildiğinde durdurmaya çalışın. Harekete geçmeden bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin.

Zeka testi: Bir tavşanın ikizi yok! 'Dikkatliyim' diyenlerin bile bulamadığı testi yapabilecek misiniz?Zeka testi: Bir tavşanın ikizi yok! "Dikkatliyim" diyenlerin bile bulamadığı testi yapabilecek misiniz?

Diğer insanlara çok çabuk güvenemezsiniz ve çoğunlukla düşüncelerinize göre hareket edersiniz. Bazen bu yanınız sebebiyle zararlı çıksanız da doğru yaptığınızı anladığınız zamanların sayısı da oldukça fazla çıkacaktır.

Peki siz ilk hangisini gördünüz? Yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Dikkat gerektiren zeka testi: 21 saniyede 10 farkı bul!Dikkat gerektiren zeka testi: 21 saniyede 10 farkı bul!

Zeka testi: Gizli geyiği 13 saniyede bulan kendine dâhi diyebilir!Zeka testi: Gizli geyiği 13 saniyede bulan kendine dâhi diyebilir!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • ttttt 1 yıl önce Şikayet Et
  Tankı gören oldu mu? :)))
  Cevapla
 • ÜNSAL ULUKUZ 1 yıl önce Şikayet Et
  Resimde ilk kurukafa gördüm. Sonlara doğru açıklamaları okudukça beni tarif ettiği bariz belli oldu. Beynim yanılmamış. Kurultaya benzerliğine inanamasam da ilk bakış ve algı bu yönde. Teşekür ederim.
  Cevapla
 • Aslan 1 yıl önce Şikayet Et
  Böyle saçmalıklara inanmayın!
  Cevapla
 • Suleyman 1 yıl önce Şikayet Et
  Agacların yanında cocugu gordum
  Cevapla
 • Suleyman 1 yıl önce Şikayet Et
  Ilk agacların yanında cocugu gordum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR